تولید ساندویچ پانل

تولید ساندویچ پانل:


هسته ساندویچ پانل بنا به نوع کاربرد آن و اینکه در چه مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرد از جنس پلی یورتان، پلی استایرن، اکس پی اس، پشم سنگ و یا پشم شیشه است.جنس ورق‌های فلزی ساندویچ پانل می‌تواند متفاوت باشد از جمله گالوانیزه، آلومینیوم، آلوزینک که هریک از آنها نیز بر اساس نوع کاربردشان متفاوت هستند.
انتخاب نوع هسته ساندویچ پانل بسته به نوع کاربرد و مصرف آن دارد. فوم میانی پانل می‌تواند از پلی یورتان باشد که پانل تهیه شده از این فوم به نام ساندویچ پانل پلی یورتان شناخته می‌شود. فوم‌های دیگر فوم پلی استایرن، اکس پی اس، پشم سنگ و پشم شیشه است.
فوم پلی اورتان بهتر و پرکاربردتر از ما بقی آنهاست و از کیفیت بالاتری برخوردار است. قیمت ساندویچ پانل به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله ضخامت ساندویچ پانل، عایقی که برای آن در نظر گرفته می‌شود و ورق‌های فلزی که دو طرف هسته پنل قرار می‌گیرند و از جنس‌هایی همچون ورق گالوانیزه، ورق آلوزینک، ورق آلومینیوم است.


انواع ساندویچ پانل:


ساندویچ پانل‌ها به دو دسته اصلی  ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تقسیم می‌شوند.


ساندویچ پانل‌های سقفی :


برای پوشش‌دهی سقف‌ها استفاده می‌کنند. پوشش سقف‌ها با استفاده از این سازه جدید سبب سبکی سازه می‌شود و از استحکام بالاتری نسبت به مصالح قدیمی برخوردار است. جلوگیری از ورود رطوبت و عایق بودن این سازه به دلیل ساختار آن است. عایقی که ما بین دو صفحه آن قرار دارد سبب جلوگیری از ورود هوای گرم و سرد به داخل بنا شده و دمای داخل آن را به‌طور یکنواخت نگه می‌دارد.


ساندویچ پانل‌های دیواری:


برای پوشش دیوارهای سازه به کار می‌رود. این پانل‌ها نیز مشابه پانل‌های سقفی از فومی تشکیل یافته که نقش عایق را ایفا می‌ کند و می‌تواند از جنس‌های مختلف تولید شود.
کاربرد ساندویچ پانل:
• ویلاهای پیش‌ساخته
• استفاده از پانل‌ها برای پوشش سقف و دیوار
• کانکی‌ها و سوله‌های صنعتی و نیمه صنعتی
• انبارهای مواد غذایی و سازه‌های پیش ساخته
کلمات کلیدی:”تولید ساندویچ پانل” “تولید” “ساندویچ پانل” “پوشش” “سازه”

پوشش ساندویچ پانل سقفی و دیواری

تلفن تماس جهت مشاوره یا سفارش : ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۸۴