کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

با دوام، جذاب، آسان برای حفظ کف

✅ کف و پوشش اپوکسی آنقدر قوی هست که، کف محیط های صنعتی را حفاظت می کند در برابر سایش ناشی از تجهیزات، ماشین آلات کارخانه و پرسنل ، مواد شیمیایی، رطوبت و …

✅ اپوکسی از دو جزء اصلی رزین اپوکسی و هاردنر ساخته شده است. زمانی که آنها با هم مخلوط می شوند، واکنش شیمیایی به شکل یک ماده پلاستیکی سخت ایجاد می کنند که قوی و مقاوم به سایش است. همچنین چسبندگی بسیار بالایی نیز دارد و بخوبی به کف می چسبد. کفپوش اپوکسی بسته به نوع کاربری محیط در لایه ها و ضخامت های مختلف قابل اجرا و نصب می باشد. اپوکسی کف حداقل دو میلی متر ضخامت باید داشته باشد.

✅ پوشش اپوکسی، ایده آل برای استفاده در انبارها، ساختمان های تولید دارو، کارخانجات مواد غذایی و آشامیدنی، آزمایشگاه ها، کارخانه تولید صنعتی ، پارکینگها و …است. پوشش کف اپوکسی که کف بتنی را محافظت میکند و با ایجاد یک براقیت بالا، با دوام سطح را در برابر چالشهای صنعتی حفاظت می کند.

<< مزایای کفپوش اپوکسی >>

قابلیت تمیز کردن آسان کفپوش اپوکسی :

اپوکسی هیچ درزی ندارد که در آن باکتری ها رشد کنند و به راحتی می توان از خاک، گرد و غبار و آوار پاک کرد. پوشش کفپوش اپوکسی مقاوم بالایی در برابر حرارت دارد و می توان توسط بخارشوی نیز شستشو را انجام داد.

فوق العاده با دوام و طول عمر بالا : سیستم کفپوش اپوکسی محافظ بتن کف میباشد، و با مقاومت بالا در برابر رطوبت کارایی کفپوش را برای مدت طولانی افزایش می دهد.

کفپوش اپوکسی جذاب و زیبا و دل انگیز :

کفپوش اپوکسی با درخشش بالا و تنوع رنگ، قابل اجرا در انواع طرحها و اضافه نمودن افزودنی تزئدیناتی محیط کار را زیبا مینماید.

کفپوش اپوکسی مقاوم در برابر مواد شیمیایی :

پوشش اپوکسی کف بتن را از مواد شیمیایی مهاجم، اسیدها، مواد قلیایی و حلال محافظت می نماید و حتی خاصیت ضد آبی بالایی دارد.

بهبود ایمنی در محل کار با کفپوش اپوکسی :

کفپوش اپوکسی مقاوم در برابر لغزش و غیر قابل اشتعال می باشد.علاوه بر این، براق بودن کفپوش نیز می تواند روشنایی در محل کار به اندازه ۳۰۰ درصد بهبود بخشد.

تحمل تأثیرات ترافیک بالا در کفپوش اپوکسی :

سیستم کفپوش اپوکسی با تنوع رنگ و طرح برای تعریف مناطق ایمنی، مناطق ترافیک پا، مناطق رفت و آمد لیفتراک و مناطق کار و همچنین کاهش سایش در وسایل نقلیه حمل و نقل، موجب حرکت سریع مواد می شود که باعث افزایش بهره وری می شود.

سازگار با محیط زیست بودنه کفپوش اپوکسی :

کفپوش اپوکسی جزء مصالح ساختمانی غیر سمی است و سازگار با محیط زیست .برای شرکت های علاقه مند به محیط زیست می تواند انتخابی عالی باشد.

اجرا و نصب سریع و آسان کفپوش اپوکسی:

اجرای کفپوش اپوکسی توسط متخصصان نصب ،سریع و آسان اجرا میشود.

مقرون به صرفه بودن کفپوش اپوکسی  :

کفپوش اپوکسی پس از اتمام نصب سطحی با دوام و سخت ایجاد می کند که نیاز به نگهداری کم دارد و هزینه های شرکت را پایین می آورد.